TOPlist

Přihlašovací formulář ke kurzu Chirurgická anatomie pánve pro FYZIOTERAPEUTY - mezioborový kadaverózní kurz, 7.9.2021Fakturační údaje

Žádám tímto o zasílání obchodních nabídek odborného vzdělávání, a to seminářů a kurzů pořádaných společností Edukační centrum praktické anatomie s.r.o., IČ: 04616081, se sídlem Brno, Bratří Čapků 14, 602 00 a současně za tímto účelem uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů, a to jména, příjmení a emailové adresy.

Beru na vědomí, že mé osobní údaje poskytnuté na základě tohoto mého souhlasu budou zpracovány pouze v nezbytném rozsahu výhradně za účelem zasílání nabídek odborných seminářů a kurzů aktuálně pořádaných společností Edukační centrum praktické anatomie s.r.o., případně k zasílání informací týkajících se organizace konkrétního semináře či kurzu, o něž jsem projevil zájem.

Potvrzuji, že jsem se podrobně seznámil s obsahem Zásad ochrany osobních údajů společnosti Edukační centrum praktické anatomie s.r.o..

Beru na vědomí, že svůj souhlas mohu kdykoliv a bez udání důvodu odvolat, a to zasláním emailu na adresu: info@ecpa-cz.com.


Prohlašuji, že jsem řádně očkován proti nemocem - dle Vyhlášky Ministerstva zdravotnictví České republiky č. 537/2006 Sb. ze dne 8. 12. 2006, Vyhláška o očkování proti infekčním nemocem v platném znění - které by se na mě mohly přenést z biologického materiálu během konání kurzu. Zavazuji se, že budu používat osobní ochranné pracovní pomůcky, které určují pořadatelé akce.

Zbavuji tímto organizátory kurzu zodpovědnosti v případě, že by došlo k poškození mého zdraví během kurzu.

* takto označené položky jsou povinné
Reklamni fabrika 2008